Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą wakacje nad morzem w naszym drugim serwisie turystycznym. Można tam znaleźć wiele ciekawych ofert wynajmu, np. domki nad morzem, ale również pokoje nad morzem. Proszę zwrócić szczególną uwagę na katalogi miejscowości, takie jak Ustka, Pobierowo, Karwia, oraz Kołobrzeg i Mielno. Zapraszamy!

Witaj na naszej stronie. Poniżej prezentujemy noclegi nad morzem. Jesli planujesz wakacje nad morzem, to zapewne nasza oferta będzie dla Ciebie interesująca. W przypadku gdy planujesz wczasy nad morzem w konkretnym obiekcie, przejrzyj nasze kategorie zamieszczone obok i wybierz dla siebie odpowiedni nocleg. Udany wypoczynek nad morzem to w 50% dobry wybór okiektu, tak więc nie śpiesz się, przejrzyj ich wiele i dzwoń/pisz do właścicieli.

Wczasy lub wakacje nad morzem

Objazda - Agroturystyka Victoria

76-211 Objazda 61

(59) 814-25-24

Zapraszamy na odpoczynek do naszego niewielkiego domu. Przygotowaliśmy dla Państwa dwie sypialnie, salon, kuchnię, łazienkę. Na terenie gospodarstwa jest ogrodzony bezpłatny parking, miejsce na ognisko i leżakowanie. Do morza, plaże w Poddąbiu, Dębinie, Rowach lub Ustce - jest niedaleko. Wokół piękne, obfite w jagody i grzyby lasy. W pobliżu atrakcje Słowińskiego Parku Narodowego. Warto do nas zajrzeć. Zapraszamy

Objazda - Agroturystyka Victoria